Пон-Петък: 10.00-21.00ч. Събота-Неделя: 10.00-20.00ч.
за резервации: + 359 (0) 878 287418

SPIRIT OF BULGARIA Отворен турнир по тенис на маса V Кръг
11.06.2022

Spirit of Bulgaria - Plovdiv V Кръг
На 11.06 се проведе най-силният като ниво турнир от веригата в гр.Пловдив. Имаше международно участие, настоящи и бивши шампиони на тениса на маса, национални състезатели, но най-вече много позитивни спортни емоции. В надпреварата за първи път шампион стана Георги Ефтимов. На второто място се класира Трифон Ленгеров. Почетната стълбица беше допълнена от Стоян Зайков и Стоян Сариев.
На 5-то място се класира Димитър Стефанов, а на 6-то Димитър Стоименов. За седмото място се пребори младата надежда от Ардино Сиделя Мутлу, а на осмото място шампионът от IV кръг и титулован състезател Иван Аянски.
Шампион във Финал Б е Цветелина Георгиева от гр. Ардино, а почетната стълбица допълниха Васил Петков и Иван Гагов
Благодарим на всички участници. Очакваме Ви отново на следващия VI кръг на Spirit of Bulgaria - Plovdiv